Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca platformowego Mighty No. 9 zapewnia, że gra jest „niemal skończona”

Opublikowano nowy materiał wideo.

Producent platformowego Mighty No. 9 - Keiji Inafune - zapewnił fanów w nowym materiale wideo, że prace nad gra są już „niemal skończone”.

Deweloper - współtwórca postaci legendarnego Mega Mana - przyznał, że następne miesiące zostaną przeznaczone na konwersję produkcji na liczne platformy sprzętowe oraz na działania marketingowe.

Premierę zaplanowano na wiosnę tego roku, na PC, Maca, Linux, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, Wii U oraz konsolę 3DS.

Mighty No. 9 to produkcja łącząca elementy najlepszych zręcznościowych tytułów ery 8-bit i 16-bit. Akcję obserwujemy z boku, a oprawa graficzna miesza elementy dwu- i trójwymiarowe. Twórcy przygotowują osiem poziomów, które przejdziemy w dowolnej kolejności, odblokowując nowe umiejętności po walkach z bossami.

Grę w październiku 2013 roku sfinansowano na Kickstarterze, pozyskując imponujące 3,8 mln dol. od 67 tysięcy wspierających.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze