Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca Papers Please opublikował demo swojego najnowszego projektu

Przygodowe Return of the Obra Dinn.

Twórca popularnej gry niezależnej Papers, Please - Lucas Pope - opublikował demonstracyjną wersję swojego najnowszego projektu - Return of the Obra Dinn.

Demo dostępne jest na oficjalnej stronie dewelopera, tylko na PC. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, w bardzo oszczędnej oprawie graficznej, określanej jako „1-bitowa”.

Fabuła toczy się w 1808 roku, na pokładzie tytułowej jednostki - Obra Dinn. Okręt powraca do portu w sześć lat po tajemniczym zaginięciu, a zadaniem gracza jest odkrycie losu statku.

„Dzisiejszego ranka, 14 października 1808 roku, Obra Dinn wpłynęła do portu, z uszkodzonymi żaglami i bez śladu załogi. Agent ubezpieczeniowy z Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej zamierza dostać się na pokład i odzyskać dziennik kapitański” - napisano w streszczeniu fabuły.

„To bardzo wczesna wersja” - ostrzega Pope. „Nie ma zbyt dużo zawartości, a całość nie została przetestowana. Postępy nie są zapisywane.”

Załoga się znalazła

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze