Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Tomb Raider o przyszłości Lary Croft

„Nowa Lara” powróci. Nie ma za to szans na kontynuację kooperacyjnego The Guardian of Light.

Studio Crystal Dynamics planuje w następnej grze kontynuować przygody „nowej Lary”. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nie powstanie kontynuacja gry Lara Croft and the Guardian of Light.

- Nie zdradzając, jakie przygody jeszcze czekają Larę, mogę powiedzieć, że chcemy dalej kontynuować naszą historię - powiedział Noah Hughes, dyrektor kreatywny Tomb Raider, w rozmowie z dziennikarzami Official Xbox Magazine.

Hughes poinformował także, że nie ma planów, aby wyprodukować kontynuację Lara Croft and the Guardian of Light - tytułu z 2010 roku, który skupiał się na kooperacji. - To była świetna okazja, żeby spróbować czegoś innego poza „główną” serią, ale nie wracamy już do tego - nie pozostawił wątpliwości twórca.

Zobacz także: Tomb Raider - Poradnik

Crystal Dynamics opiekuje się marką Tomb Raider od wielu lat - stworzyli także Legend, Anniversary i Underworld. Najnowsza część, przedstawiająca nowy wizerunek bohaterki, ukazała się wczoraj.

Tymczasem w Lara Croft and the Guardian of Light można od jakiegoś czasu grać za darmo.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze