Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Turowa strategia XCOM trafi na PS Vita - raport

Ujawnia ESRB.

Amerykańska agencja przyznająca grom kategorie wiekowe zdaje się sugerować, że turowa strategia XCOM trafi na PlayStation Vita.

ESRB (Entertainment Software Rating Board) wymienia tytuł o nazwie XCOM: Enemy Unknown Plus na przenośne urządzenie Sony. Opublikowano nawet interesujący opis czynników, wpływających na przyznaną ocenę - dla dorosłych:

„Jeśli kosmita »umieści« jajo w głowie martwego człowieka, postać po czasie eksploduje z dodatkowymi efektami. Niektóre sceny prezentują martwych lub umierających żołnierzy, ze spalonymi lub okaleczonymi ciałami. W dialogach słychać przekleństwa.”

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Nie wiemy nawet czy wersja z Plus w podtytule to konwersja bazowego Enemy Unknown, czy też odsłony mobilnej.

Oficjalne ogłoszenie może odbyć się na imprezie Paris Games Week w październiku, gdzie Sony przeprowadzi konferencję prasową.

Poniżej rozgrywka z wersji na Androida:

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze