Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Turniej Evolution Championship Series pobił rekord oglądalności na Twitch.tv

Walki obserwowało 1,7 mln osób.

Turniej EVO 2013, który odbył się w ubiegły weekend w Las Vegas, pobił rekord oglądalności w serwisie Twitch.tv. Zmagania zawodników oglądało 1,7 mln użytkowników.

„To prawie 50 procent więcej, niż zeszłoroczne EVO, do którego należał poprzedni rekord” - napisał w oświadczeniu Matthew DiPietro, szef marketingu Twitch.tv. „Podczas weekendu zmagania oglądało 1,7 mln osób.”

Największą popularnością cieszyło się Ultimate Marvel vs. Capcom 3, które oglądało jednocześnie 144 tys. fanów. Na drugim miejscu zanotowano Super Smash Bros. Brawl z 134 tys. i Super Street Fighter 4: Arcade Edition z 125 tys.

Podczas turnieju zapowiedziano także Ultra Street Fighter IV oraz nową postać do Injustice: Gods Among Us - Martian Manhuntera. Poznaliśmy też datę premiery Skullgirls na PC.

Poniżej finałowa walka w turnieju Mortal Kombat:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze