Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy dodatki do Resident Evil 6

Rozszerzenia dostępne na Xbox Live od 18 grudnia.

Cenega poinformowała, że objęte czasową wyłącznością dla Xboska 360 dodatki do Resident Evil 6 ukażą się na Xbox Live za niecałe dwa tygodnie - 18 grudnia. Predator, Survivors i Onslaught to trzy nowe tryby dla wielu graczy.

Każdy osobno kosztować będzie 320 punktów Microsoftu. Cena za trójpak wyniesie 720 punktów.

Predator to tryb gry dostępny dla 2-6 graczy, w którym jedna osoba wciela się w rolę Ustanaka, który śledzi Jake'a Mullera i stara się wyeliminować postacie sterowane przez pozostałych graczy. Zadaniem jest zatrzymanie potwora lub pozostanie żywym do końca rozgrywki.

Tryb Survivors wprowadza nowe elementy do klasycznego trybu rozgrywki „każdy na każdego” lub starcia dwóch drużyn. Po śmierci odradzasz się jako wroga postać, która może atakować ludzi. W momencie, gdy zabijesz człowieka powracasz do świata żywych w ludzkiej formie. W Survivors również uczestniczyć może 2-6 graczy.

Onslaught to tryb dla dwóch graczy, w którym stając naprzeciw siebie próbują pokonać kolejne fale wrogów. Kto zabije więcej nieprzyjaciół, wygrywa.

Jeden dzień później, 18 grudnia, Capcom wypuści także zestaw poprawek do Resident Evil 6. Poza usprawnieniem działania gry, pozwoli inaczej ustawić kamerę, odblokuje kampanię Ady Wong dla każdego gracza i doda nowy, najbardziej wymagający poziom trudności - „No Hope”.

Resident Evil 6 ukazał się na Xboksa 360 i PlayStation 3 w październiku. W przyszłym roku premiera wersji na PC. Plotki mówią też o znacznie ulepszonej i rozszerzonej konwersji na Wii U z podtytułem „New Hope”, która dodatkowo miałby zawierać Resident Evil: Revelations w HD.

Komentarze