Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy części BioShock za darmo w Epic Games Store

Kolekcja remasterów.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne gry. Tym razem zainteresowani mogą zdobyć kolekcję trzech części serii BioShock.

W celu odebrania pakietu na stronie katalogowej zestawu należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Tradycyjnie na skorzystanie z oferty mamy tydzień - promocja zakończy się w czwartek, 2 czerwca, o godzinie 17:00.

  • BioShock: The Collection w Epic Games Store - przejdź

BioShock: The Collection składa się z trzech części cyklu wykreowanego przez zespół Kena Levine’a. Dwie pierwsze osadzone są w podwodnym Rapture - mieście, które miało być utopią. Obie produkcje dostępne są w odświeżonej wersji.

Trzecia odsłona o podtytule Infinite przenosi akcję do Kolumbii, czyli kolejnej idealnej metropolii, choć tym razem zlokalizowanej w przestworzach. W pakiecie jest kompletna edycja gry, czyli zawierająca nie tylko bazową produkcję, ale też wszystkie DLC - w tym fabularne.

Potwierdzono jednocześnie, że za tydzień, 2 czerwca, Epic Games Store udostępni kolejną pozycję, aczkolwiek nie ujawniono, jaką dokładnie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze