Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trylogia The Bard's Tale bonusem dla wspierających Bard's Tale 4

Prezent na Kickstarterze.

Osoby wspierające odpowiednią kwotą Kickstarter na rzecz The Bard's Tale 4 otrzymają w ramach podziękowania oryginalną trylogię tej serii.

Zły mag

Trzy klasyczne tytuły - The Bard's Tale, The Bard's Tale 2: The Destiny Knight oraz The Bard's Tale 3: Thief of Fate - trafią do użytkowników na koniec zbiórki, o ile ci wpłacą minimum 20 dolarów (ok. 74 zł).

Starsze odsłony serii zadziałają dzięki emulatorowi, ale programistka trzeciej części - Rebecca „Burger” Heineman - pracuje także nad ich usprawnieniem na współczesne maszyny. Te nowsze wersje także trafią później do wspierających, bez dodatkowych opłat.

„Electronic Arts bardzo uprzejmie nie zgłosiło żadnych obiekcji, więc pragniemy gorąco podziękować im za pomoc w zrealizowaniu tego pomysłu” - dodaje odpowiedzialne za grę studio inXile.

Tymczasem kampania na rzecz The Bard's Tale 4 ma się bardzo dobrze i na 28 dni przed zakończeniem dociera już do celu na poziomie 1,25 mln dol. - brakuje nieco ponad 60 tysięcy.

Plany na grę z czwórką w tytule obejmują powrót do korzeni oryginalnej trylogii. Nie zabraknie mrocznych korytarzy do zwiedzenia, usianych zagadkami logicznymi, wyzwaniami i potworami.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze