Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb sieciowy w nowym zwiastunie Halo Wars 2

Z fragmentami rozgrywki.

Studio 343 Industries opublikowało nowy trailer strategii czasu rzeczywistego Halo Wars 2. Materiał - przygotowany w związku z targami gamescom - koncentruje się na trybie sieciowym gry.

W udostępnionym nagraniu pokazano fragmenty rozgrywki. Ujęcia pochodzą ze starć toczonych przez graczy za pośrednictwem internetu.

Twórcy produkcji poinformowali jednocześnie, że na imprezie w Kolonii będzie można przetestują wczesną wersję multiplayera. Zwiedzający zagrają w wariancie Strongholds na mapie Rift.

Plansza zlokalizowana jest na strukturze wybudowanej przez przedstawicieli pradawnej rasy Forerunner. Budowla zasilana jest energią pochodzącą z Arki.

Gracze, którzy nie pojawią się na gamescomie, na możliwość sprawdzenia trybu sieciowego Halo Wars 2 będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Niedawno twórcy poinformowali, że kolejna beta rozpocznie się na początku przyszłego roku i zostanie przeprowadzona na Windows 10 i Xbox One.

Pełna wersja gry zadebiutuje 21 lutego 2017 roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze