Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb sieciowy Resident Evil: Revelations 2 niedostępny w dniu premiery

Plus: 15 minut rozgrywki.

Capcom poinformował, że sieciowy tryb rozgrywki Raid w Resident Evil: Revelations 2 dostępny będzie dopiero, gdy wszystkie odcinki tej produkcji ukażą się na dysku, w marcu.

Wieloosobowe opcje offline, jak Raid w kooperacji na podzielonym ekranie, zadebiutują już wraz z pierwszym odcinkiem, zaplanowanym na 25 lutego.

Producent potwierdził, że w pierwszym epizodzie znajdziemy trzy mapy, 54 misje i trzy poziomy trudności w trybie Raid. Kolejne scenariusze dodawane będą w następnych częściach.

W planach jest także 15 postaci, w tym Claire Redfield, Moira Burton i Barry Burton. Hunk trafi do posiadaczy przepustek sezonowych, a na dysku znajdziemy jeszcze Weskera.

Wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia odblokujemy kolejne umiejętności bohaterów i bronie. Dla przykładu: Claire zaczyna z dwoma miejscami na broń, ale na 61 poziomie ma już ich cztery.

Z poniższego materiału wideo wynika, że dotrzemy co najmniej do 92 poziomu. Powrócą także modyfikatory zdolności wrogów, w tym obrażenia od żywiołów, wymagające określonej broni.

Akcja Revelations 2 osadzona jest między wydarzeniami piątej i szóstek odsłony cyklu Resident Evil. Gracze wcielą się w Claire Redfield, bohaterkę znaną choćby z Resident Evil 2 czy Resident Evil Code: Veronica. To młodsza siostra Chrisa Redfielda.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze