Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb Breach z Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostępny za darmo na PC

Oraz zwiedzanie w VR.

Square Enix opublikowało na Steamie dwie darmowe pozycje z uniwersum Deus Ex, dostępne bez konieczności posiadania podstawowej wersji Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Główną atrakcją jest zapewne Deus Ex: Breach, które dotychczas stanowiło dodatkowy tryb do najnowszej odsłony serii. Wcielamy się w rolę Rozpruwacza - członka grupy hakerskiej, która wypowiada wojnę korporacjom i rozpoczyna serię ataków na bazy danych.

Deus Ex: Breach

Tryb dzieli się na dwa elementy: część właściwą, czyli hakowanie w wirtualnej rzeczywistości oraz przygotowanie do włamania, gdzie przygotowujemy umiejętności, ekwipunek i otwieramy zdobyte węzły nagród.

W trakcie poznajemy dodatkowe elementy fabularne, które poszerzają wiedzę na temat niecnych działań korporacji znanych z Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Za każdy wykonany włam nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, podnoszącymi ogólną rangę. Dostajemy również kredyty, za które możemy wykupić paczki z losowymi przedmiotami, do wykorzystania w trakcie hakowania - są też transakcje cyfrowe.

Przed operacją wniknięcia na serwer mamy moment na wybranie wyposażenia z rezerwy, w której składowane są wszystkie przedmioty zdobywane za pomocą węzłów nagrody: uzbrojenie, amunicja, modyfikatory, do spożycia, umiejętności i wirusy anihilujące.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - VR Experience

Posiadacze urządzeń Oculus Rift oraz HTC Vive mogą tymczasem sprawdzić specjalne „doświadczenie” o nazwie Deus Ex: Rozłam Ludzkości - VR Experience.

To demo technologiczne pozwala w wirtualnej rzeczywistości eksplorować Dubaj, miasto Golem, mieszkanie Jensena czy biuro Talosa Ruckera. Do tego podziwianie z bliska wybranych modeli postaci w specjalnej galerii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze