Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trudy wojny w fabularnym zwiastunie Call of Duty: WW2

Imponujące sceny.

Przedstawiciele Activision i Sledgehammer Games opublikowali nowy zwiastun Call of Duty: WW2. Trailer skupia się na trybie dla jednego gracza, stanowiąc odmianę od materiałów związanych ze zmaganiami sieciowymi.

Kampania przedstawi historię amerykańskiego oddziału walczącego we Francji, Belgii i na terenie Niemiec - zabraknie „skakania” po różnych frontach, choć może pojawić się parę oddzielnych misji z innymi bohaterami.

Zwiastun pokazuje możliwości silnika graficznego, który - jak choćby w Advanced Warfare - pozwala na stworzenie imponujących scen przerywnikowych. Poniżej dwie wersje językowe materiału promocyjnego.

Call of Duty: WW2 debiutuje 3 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Już 29 września rozpoczną się otwarte testy beta wersji komputerowej.

Nowa odsłona serii to powrót do korzeni nie tylko pod względem tematyki. Deweloperzy postanowili zmniejszyć tempo - choćby przez ograniczenie możliwości sprintu. W kampanii zabraknie też automatycznej regeneracji zdrowia.

W pełnej wersji - poza trybem fabularnym i rywalizacją multiplayer - pojawi się również ceniony przez fanów serii tryb Zombie. Tym razem projektanci stawiają na mroczny klimat, a nawet elementy kooperacyjnego horroru.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze