Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tropico 5 ukaże się 24 kwietnia na PlayStation 4

Odsłona PC otrzyma polskie napisy.

Kalypso Media poinformowało, że ekonomiczna strategia Tropico 5 ukaże się 24 kwietnia na konsolach PlayStation 4.

Polski dystrybutor - Cdp.pl - dodaje, że dostępna już w sprzedaży odsłona PC otrzyma polskie napisy oraz wydanie pudełkowe, wycenione na 80 zł. Koszt zakupu na X360 wyniesie 150 zł, a na PS4 - 230 zł.

Strategia od Haemimont Games debiutowała w maju ubiegłego roku na komputerach. Później trafiła też na Xbox 360. Jak w poprzednich odsłonach, również w najnowszej części gracze wcielają się w dyktatora - władcę małej wysepki na Karaibach.

Wersja na PlayStation 4 zadziała w rozdzielczości 1080p, przy 30 klatkach na sekundę.

„Tropico 5 wyróżnia się nieco spośród pozostałych odsłon cyklu, dzięki zmieniającym się okresom historycznym i związanym z nimi zmianom. Trochę szkoda, że twórcy nie pokusili się o więcej istotnych nowości” - napisaliśmy w naszej recenzji Tropico 5.

Jeśli zaś mowa o Kalypso Media, to Cdp.pl przygotuje polskie napisy także dla innych gier tego wydawcy: Tropico 3 i 4 z zestawu Tropico Dictator Pack, Dungeons 2, Crookz - The Big Heist oraz Grand Ages: Medieval.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze