Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trine 3 najpewniej jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4

W 1080p60.

Kooperacyjna, logiczna platformówka Trine 3: The Artifacts of Power ukaże się na PlayStation 4, a twórcy z Frozenbyte planują debiut jeszcze w tym roku, na święta.

Duży, niebieski piesek

Gracze otrzymają wszystkie atrakcje z wydanej w sierpniu wersji PC oraz kilka nowości. Łącznie to siedem rozdziałów opowieści i szereg wyzwań oraz trzy postacie: rycerz szybuje z pomocą tarczy, zwinna łuczniczka dostaje się w niedostępne miejsce na linach, a czarodziej dysponuje mocą telekinezy.

Do tego tryb lokalnej współpracy dla maksymalnie trzech osób, stereoskopowe 3D (w 720p) oraz rozgrywka w rozdzielczości 1080p, przy 60 klatkach na sekundę.

Akcję w tej odsłonie serii Trine obserwujemy już nie tylko z boku, ale także w innych ujęciach kamery - zza pleców czy w rzucie izometrycznym.

„Tym razem oprawa to jedyne, co może zachwycić. Niemal wszystkie elementy rozgrywki to krok wstecz w stosunku do poprzedniej odsłony, a przygoda - choć może zapewnić trochę przyjemności - kończy się zbyt szybko” - napisał Mateusz w recenzji wersji PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze