Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Transformers: Reactivate to nowa co-opowa gra akcji od twórców Enemy Territory. Pokazano zwiastun

Zamknięta beta planowana na przyszły rok.

Podczas gali The Game Awards studio Splash Damage - twórcy między innymi Enemy Territory - pokazało zwiastun swojego najnowszego projektu: kooperacyjnej gry akcji w uniwersum autobotów - Transfromers Reactivate.

Zwiastun premierowy nie pokazuje jednak zbyt dużo. Wiadomo, że wcielimy się w kultowe roboty, jednak nie jest pewne, czy wszyscy gracze w drużynie (maksymalnie czwórka) przejmą nad nimi kontrolę, czy też część będzie grała jako ludzie. Druga opcja z pewnością byłaby ciekawa i wyróżniała unikalne cechy bohaterów.

Na zwiastunie widzimy grupę ludzkich rebeliantów, próbujących przywrócić do działania autobota. W trakcie tego procesu widoczne są wspomnienia maszyny, ukazujące atak Legionu - innego rodzaju kosmicznych droidów - na ziemię i wynikłe przy tym zniszczenia. Materiał można zobaczyć poniżej.

Dorastałem z oryginalnymi zabawkami Transformers w latach osiemdziesiątych, więc zawsze będą miały dla mnie specjalne miejsce w sercu. To wielki honor i zaszczyt móc pracować przy tak znanej marce” - napisał w komunikacie prasowym prezes studia Richard Jolly.

Nie wiadomo na ten moment, kiedy gra trafi do sprzedaży. Przekazano jedynie, że tytuł będzie dostępny na PC oraz konsolach, a zamknięte testy beta wystartują w przyszłym roku.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze