Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer World of Tanks przypomina o kampanii

Opowieści na konsolach.

Wczorajsza prezentacja Microsoftu przed targami Gamescom była okazją na zaprezentowanie zwiastuna dla popularnego World of Tanks.

Okazja była podwójna, ponieważ kilka dni temu zapowiedziano także, że tytuł wzbogaci się na konsolach (także na PS4) o mini-kampanie fabularne, do rozegrania samotnie lub w kooperacji.

Pierwsza „fala” uwzględnia dwie misje: jedną jako czołgista Armii Czerwonej na froncie wschodnim, druga jako Brytyjczyk w okupowanych już Niemczech, u schyłku II wojny światowej.

Ogólny pomysł polega na tym, by gracz mógł wziąć udział w alternatywnych wersjach historycznych wydarzeń, często wpływając na ich przebieg. Wargaming obiecuje publikację kolejnych scenariuszów na przestrzeni roku, za darmo.

Jest też osobny materiał wideo potwierdzający wsparcie World of Tanks dla konsol Xbox One X. Stosowna łatka wprowadzi nie tylko ładniejszą oprawę, ale także specjalny tryb turniejowy.

Kampanie fabularne debiutują już jutro, 22 sierpnia, na PS4 i Xbox One. Aktualizacja dla Xbox One X ukaże się jesienią.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze