Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer The Evil Within podsumowuje najważniejsze informacje o grze

Materiał z polskim lektorem.

Cenega przygotowała polską wersję najnowszego zwiastuna horroru The Evil Within, w którym podsumowano najważniejsze informacje o produkcji studia Tango Gameworks.

Materiał w skrócie opisuje między innymi fabułę gry: główny bohater - Sebastian - dociera na miejsce zbrodni, gdzie tajemnicza moc w brutalny sposób wymordowała policjantów. Prowadzona przez gracza postać trafia wkrótce do miasta pełnego potworów - Crimson City.

- Każdy nabój się liczy - zapewnia narrator. - Broń i amunicja są luksusem. Nie zawsze możesz na nie liczyć w starciu z Udręczonymi. Jeśli nie masz amunicji pod ręką, nawet najłatwiejszy przeciwnik może zmusić cię do ucieczki.

Dalej widzimy kilka ujęć pułapek, które „mają cię pochwycić, zmasakrować i zabić” - zapowiada optymistycznie lektor. Trailer kończy krótka prezentacja systemu umożliwiającego ulepszanie posiadanego wyposażenia i umiejętności.

- Jeśli chcesz wyjść z tego wszystkiego cało, potrzebujesz czegoś więcej niż nabojów - kończy narrator.

Co dokładnie będzie potrzebne dowiemy się 14 października, gdy The Evil Within trafi na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze