Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer StarCraft 2: Legacy of the Void pokazuje tryb kooperacji

Sprzymierzeni Dowódcy.

Blizzard opublikował na targach Gamescom nowy zwiastun strategii StarCraft 2: Legacy of the Void, koncentrując się na kooperacyjnym trybie Sprzymierzonych Dowódców.

Rozwój dowódcy

Ta opcja zabawy pozwala wcielić się w jednego ze słynnych przywódców z futurystycznego uniwersum, takich jak Raynor, Kerrigan czy Artanis.

„Każdy z liderów dysponuje różnymi mocami oraz zdolnościami, a także wyselekcjonowaną grupą jednostek, z których można złożyć armię” - napisano na oficjalnej stronie.

Tryb Sprzymierzonych Dowódców polega oczywiście na wspólnym wykonywaniu zadań rozgrywających się na wielu światach - od obrony potężnej planetarnej fortecy przed zniszczeniem do przerywania linii zaopatrzenia sił hybryd Amona.

Wiele z zadań przygotowano specjalnie z myślą o współpracy. Wyzwanie modyfikuje dodatkowo możliwość wyboru poziomu trudności czy wykonywanie dodatkowych zadań w czasie gry.

Wraz z postępami, dowódcy będą awansować na wyższe poziomy, odblokowując nowe jednostki oraz ulepszenia do wykorzystania na polu bitwy.

Blizzard nie podał jeszcze daty premiery dla Legacy of the Void. Trzecia i ostatnia część StarCrafta 2 zmierza na PC i Maca.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze