Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer prezentuje DLC Bitwa o Jakku do Star Wars Battlefront

Pustynna akcja.

Zgodnie z zapowiedziami, przedstawiciele studia DICE opublikowali trailer darmowego DLC Bitwa o Jakku do Star Wars Battlefront, opisując także zawartość rozszerzenia.

O, tam strzelają

Nie powiedziano jednak niczego nowego: dodatek wprowadza między innymi kolejny tryb rozgrywki dla 40 osób - Punkt zwrotny. Akcja toczy się na mapie o nazwie Cmentarzysko olbrzymów, usianej wrakami.

Zasady Punktu zwrotnego są proste: rebelianci muszą przejąć jeden z trzech punktów pod kontrolą Imperium. Jeśli się uda, otrzymają dodatkowy czas i mogą atakować kolejne, coraz bardziej wymagające miejscówki.

Na Cmentarzysku olbrzymów zagramy także w innych trybach: Atak AT-AT, Eskadra oraz Supremacja. Druga lokacja z rozszerzenia w Jakku to Goazan Badalands, przeznaczone do mniejszych zmagań: Bohaterowie i złoczyńcy, Ładunek, Łowy na bohatera, Pogoń za droidami, Potyczka i Strefa zrzutu.

Bitwa o Jakku debiutuje dzisiaj dla osób, które zamówiły Star Wars Battlefront przed premierą. Pozostali gracze muszą poczekać do 8 grudnia.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze