Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer PES 2017 pokazuje usprawnioną oprawę graficzną

Linie i trójkąty.

Konami przygotowało zwiastun gry PES 2017 na targi E3, przypominając także najważniejsze nowości w tej odsłonie serii.

Lista zmian i innowacji obejmuje między innymi wzmiankę o „realistycznej kontroli” nad piłką, w zależności od stylu prowadzenia i miejsca na boisku.

Jest też spojrzenie na usprawnioną oprawę graficzną, napędzaną zaktualizowaną wersją silnika Fox Engine. Poprawiono podobno większość elementów, od modeli postaci, przez oświetlenie i tłumy, na murawie i stadionach kończąc.

System „Real Touch” („Realistyczna kontrola piłki”) pozwoli określić naturalny sposób przyjęcia piłki przez zawodnika w oparciu o tor jej lotu i siłę podania oraz zdolności przyjmującego.

„Precise Pass” („Precyzyjne podanie”) podkreśli wagę nowej fizyki piłki w mechanice gry - gracze wykonują podania w oparciu o ruchy i pozycje innych piłkarzy.

Do tego gruntowne zmiany w mechanice bramkarzy, którzy będą teraz mogli wykonywać serie obron, lepiej kontrolować pole karne i precyzyjniej się ustawiać.

PES 2017 zadebiutuje jesienią na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze