Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Mighty No. 9 prezentuje głównego przeciwnika

Vermilion Destroyer.

Vermilion Destroyer Ray jest tematem przewodnim najnowszego zwiastuna platformówki Mighty No. 9, debiutującej ostatecznie 24 czerwca - po wielu opóźnieniach.

Wygląda na to, że po pokonaniu bossa jako „standardowy” bohater - Beck - będziemy mogli samemu zagrać jako Ray, dysponując szeregiem potężnych mocy, w tym szybką regeneracją zdrowia. Specjalny poziom będzie zapewne dostępny w DLC.

Jednocześnie trzeba chyba przyznać, że oprawa graficzna prezentowanych poziomów nie wygląda najlepiej, jak na produkcję powstającą od 2013 roku.

Mighty No. 9 to produkcja łącząca elementy najlepszych zręcznościowych tytułów ery 8-bit i 16-bit. Głównym projektantem jest Keiji Inafune, twórca cyklu Mega Man.

Projekt został sfinansowany przez fanów - łączna suma funduszy zebranych w serwisie Kickstarter jesienią 2013 roku to 3,8 mln dol.

Tytuł ukaże się 24 czerwca na PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, Wii U oraz 3DS.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze