Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer FIFA 16 podkreśla zmiany w trybie kariery

Turnieje, trening i inne.

Electronic Arts opublikowało nowy zwiastun dla piłkarskiego symulatora FIFA 16, koncentrując się na zmianach wprowadzanych w trybie kariery. Dwie największe innowacje to przedsezonowe turnieje oraz rozbudowany trening zawodników.

Przedsezonowe turnieje

Przed rozpoczęciem rozgrywek będziemy mogli wziąć udział w towarzyskich zmaganiach na całym świecie, co przełoży się na zyski.

Już w czasie sezonu przeprowadzimy bardziej rozbudowane treningi, a kończenie mini-gier pozwoli zdobyć punkty, które przeznaczymy następnie na umiejętności piłkarzy.

Inne nowości to komentatorzy reagujący na nasze poczynania w czasie ligowej kampanii za pośrednictwem specjalnych kwestii dialogowych. Pojawią się też specjalne grafiki, prezentujące na przykład dotychczasowe poczynania dwóch zawodników.

Gracze będą mogli podpisywać zawodników bez kontraktów poza okienkiem, a inne nowości to dłuższy dostęp do raportów wyszukiwaczy talentów, realistyczny budżet transferowy i same ruchy piłkarzy pomiędzy klubami, wypożyczenia na kilka miesięcy czy brak limitu zmian w meczach towarzyskich.

FIFA 16 debiutuje 24 września na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One, razem z licencją na polską Ekstraklasę i nowym duetem rodzimych komentatorów.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze