Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Call of Duty: WW2 prezentuje nowy rozdział trybu Zombie

„Na brzegu mroku”.

Już 30 stycznia na PS4 zadebiutuje pierwsze DLC do Call of Duty: WW2, zatytułowane The Resistance. Poza trzema mapami (w tym jedną w Polsce) twórcy szykują także kolejny rozdział kooperacyjnej kampanii Zombie.

Dalszy ciąg walk z nieumarłymi nazistami zatytułowano „Na brzegu mroku”, co nawiązuje do miejsca akcji.

„Zaledwie kilka dni po przerażających wydarzeniach w Mittelburgu drużyna otrzymuje informacje, z których wynika, że doktor Straub znajduje się na wyspie na północ od Niemiec” - czytamy w opisie.

„Lokacja jest ukryta we mgle, otoczona przez siły morskie i powietrzne nazistów, a do tego aż roi się tam od nieumarłych. Marie, Drostan, Olivia i Jefferson będą musieli jeszcze raz przejść przez piekło, aby odkryć tajemnice ukryte na brzegu mroku” - napisano dalej.

The Resistance debiutuje 30 stycznia, najpierw na PS4. Zgodnie z tradycją, posiadacze PC i Xbox One poczekają nieco dłużej - zapewne miesiąc.

Mazurska mapa - Valkyrie - umieszczona jest nie tyle w Polsce, ale jeszcze w Prusach Wschodnich (dzisiaj nieopodal Kętrzyna). Lokacja inspirowana jest Wilczym Szańcem, główną kwaterą Adolfa Hitlera w latach 1941-1944.

Dwie pozostałe lokacje w The Resistance to Anthropoid w Pradze, inspirowana zamachem na Reinharda Heydricha w maju 1942 roku (kryptonim Operacja Anthropoid). Jest też Occupation, czyli odświeżona wersja dobrze znanego Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3.

Poza mapami otrzymamy także kolejną atrakcję w trybie Wojny - Operation Intercept. Celem po stronie Aliantów jest uwolnienie powstańców z pociągu, zniszczenie sprzętu służącego do łączności, a następnie unieruchomienie samej lokomotywy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze