Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wideo z Call of Duty: Black Ops 3 przygotowuje na start bety

Testy ruszyły na PS4.

Testy trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops 3 ruszyły dzisiaj na PlayStation 4, więc deweloperzy ze studia Treyarch przygotowali krótki poradnik wideo, wprowadzający w nowości.

W rogu z łukiem widzimy klasę Outrider

Pierwsze trzy minuty to znany już materiał na temat poruszania się po mapach, opisujący swobodę działań. Producenci wyjaśniają, że najważniejszym celem dla tej odsłony jest sprawienie, by gracz jak najwięcej czasu spędzał w walce, bez zbędnego biegania.

Dalsza cześć prezentacji wideo to już informacje na temat klas Specjalistów, czyli wybieranych przed meczem klas postaci, dysponujących umiejętnością specjalną i unikatową bronią - po jednym dla każdego z dziewięciu archetypów (w becie sprawdzimy osiem).

Zaawansowane talenty odblokowują się tak samo jak inne pomoce - po zdobyciu określonej liczby punktów. Obejmują między innymi możliwość szybkiego teleportowania się na krótką odległość czy zamianę ramienia na karabin obrotowy.

Twórcy pokazują następnie, jak odpowiedni wybór gadżetów i dodatków do broni może wspierać unikatowe cechy wybieranej klasy postaci.

Testy Beta trybu sieciowego zaplanowano także na PC i Xbox One - od 26 do 30 sierpnia. Nowa odsłona Call of Duty ukaże się 6 listopada. Gra zmierza także na PlayStation 3 i X360, ale za te konwersje odpowiadają inne studia - Beenox i Mercenary Technology.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze