Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Totalna wyprzedaż w RTV Euro AGD - promocje na podzespoły komputerowe i peryferia

Tylko przez tydzień

W sklepie RTV Euro AGD trwa akcja promocyjna Totalna wyprzedaż. Sklep przecenił setki produktów, w tym podzespoły komputerowe i akcesoria peryferyjne. Poniżej zamieszczamy linki do wybranych ofert.

Promocja trwa do 26.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Dobre chłodzenie to podstawa długiej i bezproblemowej pracy komputera. Zapewnienie poprawnej cyrkulacji komputera wewnątrz obudowy znacząco wydłuży żywotność poszczególnych komponentów. W ofercie sklepu znajdziemy zestawy do chłodzenia procesora, wentylatory oraz pastę termoprzewodzącą.

Składając komputer nie powinno się oszczędzać na zasilaczu. Słabej jakości jednostka może powodować skoki napięcia, co potencjalnie doprowadzi nawet do uszkodzenia pozostałych komponentów komputera. Warto wybrać zasilacz z certyfikatem 80+ minimum klasy „bronze”, co gwarantuje wysoką efektywność pracy przy dużym obciążeniu.

Peryferia komputerowe bezpośrednio wpływają na nasz komfort pracy przy komputerze. Wygodna klawiatura ułatwi pisanie długich tekstów, natomiast gracze i osoby pracujące z programami graficznymi docenią mysz z precyzyjnym sensorem.

Wszystkie produkty z działu IT-Hardware objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.