Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Warhammer - pierwszy zwiastun na silniku gry

Imperium kontra Zielonoskórzy.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowy zwiastun strategii Total War: Warhammer. To pierwszy trailer stworzony na silniku gry.

Materiał przedstawia Karla Franza dowodzącego siłami ludzkie Imperium oraz bitwę tej armii z oddziałami Zielonoskórych. Film pozwala przyjrzeć się modelom jednostek, które znajdą się w grze.

Podstawy rozgrywki w kolejnej części cyklu Total War będą zbliżone do tych z tytułów takich jak Rome, Shogun czy Medieval. Osadzenie akcji w uniwersum Warhammera sprawi jednak, że twórcy wprowadzą niespotykane wcześniej w serii rozwiązania - jak chociażby obecność magii czy latających potworów.

Razem z Segą, deweloperzy zaplanowali całą trylogię. Kolejne części Total War: Warhammer wprowadzą dodatkowe frakcje, powiększą mapę świata, będą zintegrowane z pierwszą odsłoną. Na początku do dyspozycji graczy oddane zostaną armie Imperium, Zielonoskórych, Wampirów i Krasnoludów.

Strategia zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku na PC.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze