Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Warhammer oficjalnie zapowiedziane

Opublikowano pierwszy zwiastun.

Sega i Creative Assembly oficjalnie zapowiedziały strategię Total War: Warhammer na PC. Nie ujawniono jednak nawet przybliżonej daty premiery.

Pierwsze informacje wskazujące, że twórcy Total War pracują nad produkcją w uniwersum Młota Bitewnego pojawiły się już w styczniu.

Opublikowano wyłącznie zwiastun, który nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat gry. Sugeruje tylko, że wśród dostępnych frakcji znajdą się ludzie, krasnoludy, orkowie oraz nieumarli. Akcja rozegra się na terenie Starego Świata.

Krótki opis filmu potwierdza, że w trakcie rozgrywki na polu bitwy użytkownicy wykorzystają „gigantyczne potwory, latające kreatury i burzę magicznych mocy”.

Wspomniano także o turowym trybie kampanii i zarządzania krainą oraz o rozbudowie imperium, a także wyborze rasy. Można się więc domyślać, że struktura zabawy będzie zbliżona do tej z innych odsłon Total War.

W informacji prasowej, Sega wspomina również, że uzupełnieniem produkcji będą dwie kolejne, samodzielne odsłony cyklu i dodatkowe „paczki zawartości”.

Materiał jest w pełni renderowany, nie zawiera fragmentów rozgrywki.

O autorze
Komentarze