Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Attila dostępne w edycji Tyrants & Kings

Podstawowa gra i dwa DLC, w tym średniowieczna kampania.

Przedstawiciele firm SEGA i Creative Assembly poinformowali dziś, że w sprzedaży dostępna jest edycja Tyrants & Kings strategii Total War: Attila.

Produkt można nabyć za ok. 90 zł.

Nowe wydanie, oprócz podstawowej wersji, zawiera dodatki Viking Forefathers Culture Pack oraz Age of Charlemagne Campaign Pack. Ten drugi jest największym wydanym dotychczas DLC do gry.

Age of Charlemagne wprowadza średniowieczną kampanię i nowe jednostki, choćby tradycyjnych rycerzy. Akcja rozpoczyna się w VIII wieku, w okresie objęcia tronu w królestwie Franków przez Karola Wielkiego.

Drugie DLC daje możliwość wybrania w trakcie zabawy jednej z trzech frakcji skandynawskich: Gotów, Jutów lub Duńczyków. To rozszerzenie to wyłącznie zestaw jednostek, bez nowych misji czy kampanii.

Warto zaznaczyć, że poza dodatkami zawartymi w edycji Tyrants & Kings, w sprzedaży znajduje się jeszcze pięć innych rozszerzeń - wprowadzających między innymi Słowian i Celtów.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze