Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Top 10: Najlepsze, darmowe gry na iPada / iPhone'a - Marzec 2014

Szukasz fajnej gry na system iOS? Skorzystaj z naszego marcowego zestawienia.

W przypadku systemu iOS i sklepu iTunes nie ma zbyt wiele fajnych i wciągających, a przy tym darmowych gier. Ale to nie znaczy, że nie ma ich wcale. Na poniższe liście wybraliśmy najświeższe, darmowe propozycje, które możecie ściągnąć na swoje iPady czy iPhone'y.

Oczywiście przeważają modne ostatnio klony Flappy Birds, których jest obecnie tak dużo, jak samych ptaków na niebie - wybraliśmy dla Was najciekawsze i najśmieszniejsze. Oprócz Birdsów, jest też kilka innych aplikacji, wartych uwagi.

To, co? Zaczynamy!

10. Splashy Fish - The Adventure of a Tiny Bird Fish

Odkąd Flappy Bird zniknął w odmętach sieci, pojawiają się coraz to nowe klony tej uwielbianej przez cały świat gry. Jednym z takich klonów jest Splashy Fish - w grze kierujemy rybką, dotykając ekranu; musimy też unikać przeszkód, a wokół odnajdujemy rozmaite skarby. Tradycyjnie już najważniejszy jest wynik punktowy i możliwość pokonywania naszych znajomych.

Pobierz Splashy Fish na iPad/iPhone


9. Crappy Bird

Wierzcie lub nie, ale kolejna gra podobna do Flappy Bird na naszej liście nie jest przypadkiem. Bohaterem gry jest brzydki ptaszek - nie mylić z brzydkim kaczątkiem. Naszym celem jest kierowanie jego ruchami w powietrzu, ale nie wystarczy jedno kliknięcie, by utrzymał kurs - musimy wielokrotnie dotykać ekranu i tym samym prowadzić Birda przez kolejne plansze. Autor gry zastrzega, że jest to parodia Flappy Bird, ale i tak daje dużo fajnej zabawy - i do tego za darmo.

Pobierz Crappy Bird na iPad/iPhone


8. Farm Heroes Saga

Niezobowiązująca zabawa w układanie owoców i warzyw w jednym rzędzie na planszy - łączymy „plony”, by zatrzymać niedobrego szopa przed zniszczeniem naszej farmy. Rozgrywka nawiązuje do podobnych gier układankowych, ale cieszy oko śmieszną grafiką i niezłym udźwiękowieniem. Warto spróbować!

Pobierz grę Farm Heroes Saga na iPad/iPhone


Zobacz kolejne miejsca i darmowe gry na iPhone'a i iPada, na następnej stronie!

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze