Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - data premiery, trailer kampanii i gameplay trybu sieciowego

Październik ze strzelankami EA.

Electronic Arts opublikowało zwiastun strzelanki Titanfall 2, prezentując kampanię fabularną gry - jeden z elementów, których brakowało w pierwowzorze. W trakcie konferencji wydawcy na E3 2016 zaprezentowano też gameplay z trybu sieciowego.

Kampania dla pojedynczego gracza będzie dostępna także offline i skupi się na „unikatowej więzi” pomiędzy robotem i początkującym pilotem. Prawie jak The Last Guardian.

Nasz bohater będzie reprezentował frakcję Militia. Zagubiony za liniami wroga i w obliczu przeważających sił przeciwka, postawi na współpracę z „doświadczonym” mechem, by zrealizować misję.

Ujawniono także datę premiery Titanfall 2. Gra ukaże się 28 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie jest jednak jasne, czy to międzynarodowy termin.

Tym samym szykuje się bardzo aktywny miesiąc dla fanów strzelania - zaledwie tydzień wcześniej, 21 października, zadebiutuje Battlefield 1.

Na konferencji zaprezentowano także fragmenty rozgrywki z trybu sieciowego Titanfall 2. Pojawi się sześć nowych Tytanów z własnymi umiejętnościami, nowa personalizacja i system postępów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze