Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne tytuły dodane do paczki z grami THQ

Titan Quest i dodatek do Red Faction: Armageddon.

Zestaw gier THQ, oferowany w akcji Humble Bundle, powiększył się o dwa tytuły. Płacąc nieco ponad 5 dolarów (ok. 19 zł) otrzymamy dodatkowo Titan Quest oraz DLC do Red Faction: Armageddon - Path to War.

Listę wszystkich dostępnych tytułów możemy znaleźć we wcześniejszej wiadomości.

Titan Quest to gra RPG, nastawiona na szybką akcję. Rozgrywka toczy się w klimatach starożytnej Grecji i Egiptu. Zadaniem gracza jest pokonanie tytułowych Tytanów, którzy zagrażają światu.

Titan Quest

Path to War to ostatni dodatek wydany do Red Faction: Armageddon. W skład rozszerzenia wchodzą cztery nowe misje, dwie bronie i zestaw osiągnięć do odblokowania.

Humble Bundle to inicjatywa, w ramach której gracze mogą zapłacić dowolną kwotę za zestaw gier. Początkowo promocje dotyczyły produkcji niezależnych, ale coraz częściej pojawiają się oferty z tytułami mobilnymi czy, jak teraz, dużych wydawców. Część z wpłacanej kwoty można przeznaczyć na fundacje charytatywne, takie jak Czerwony Krzyż i Child's Play.

Do końca akcji związanej z grami THQ pozostało sześć dni. Dotychczas borykający się z problemami wydawca zebrał prawie 4 mln dolarów od 670 tys. graczy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze