Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

This War of Mine: The Little Ones zapowiedziane na PS4 i Xbox One

Dzieci w mieście ogarniętym wojną. Nowa wersja hitu od 11bit.

Przedstawiciele niezależnego 11bit Studios zapowiedzieli dziś This War of Mine: The Little Ones. Nowa wersja hitu polskiego studia trafi na Xbox One i PS4 w dniu 29 stycznia.

Produkcja została przebudowana tak, by uwzględnić największą nowość - obecność dzieci, które znajdą się pośród cywili starających się przetrwać w mieście ogarniętym wojną.

„Gra skupia się nie tylko na konieczności przetrwania, ale na fakcie, że nawet w trakcie takiego konfliktu dzieci to wciąż dzieci” - podkreślił Paweł Miechowski na blogu PlayStation.

„Śmieją się, płaczą, bawią się i patrzą na świat inaczej. Poza planowaniem kolejnych działań, będziesz musiał sam obudzić w sobie dziecko, by chronić podopiecznych”.

Rozgrywka będzie w dużej mierze polegać na tym samym, co w oryginalnej wersji - dbaniem o zasoby, samopoczucie członków grupy, naprawianiem siedziby. Pojawią się też dodatkowe elementy, na przykład konieczność rozmów z dziećmi, czy nawet konstruowanie prostych zabawek.

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają dodatkowy schron - dużą posiadłość.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze