Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

This War of Mine i Moonlighter za darmo na Epic Games Store od 25 lipca

Dwie gry zamiast jednej.

Od 25 lipca darmowymi grami do pobrania z platformy Epic Games Store będą Moonlighter oraz polska produkcja This War of Mine - ujawniła firma Epic Games. Do tego czasu w sklepie dostępne jest bezpłatne Limbo.

By skorzystać z oferty, wystarczy zainstalować EGS i przejść do zakładki Sklep, a następnie kliknąć kafelek z konkretną grą oraz przycisk „Za darmo”, by przejść do finalizacji transakcji.

Moonlighter to niezależna produckja, w której wcielamy się w bohatera przemierzającego tajemnicze podziemia w poszukiwaniu skarbów, a w międzyczasie prowadzącego sklep w miasteczku. Sami organizujemy wnętrze i ustalamy ceny produktów znalezionych w trakcie wypraw.

This War of Mine od 11bit Studios to opowieść o losach cywilów w trakcie konfliktu zbrojnego. Pozostawieni sami sobie ludzie muszą robić wszystko, by przetrwać. Rozgrywka opiera się głównie na zarządzaniu jednostkami i wydawaniu poleceń. Podejmujemy też trudne wybory.

Ponury świat This War of Mine

Epic Games oferuje na swojej platformie darmowe gry co tydzień. Firma chce w ten sposób zachęcić użytkowników do korzystania ze swojej platformy.

O autorze
Komentarze