Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Witcher Alterverse dodaje nowe zadania i mechaniki do Wiedźmina 3

Kolejna modyfikacja od fanów.

Mimo że Wiedźmin 3 ma już siedem lat, gra jest ciągle rozwijana przez fanów. Jeden z graczy przygotował modyfikację, która dodaje nowe zadania i mechaniki rozgrywki.

The Witcher Alterverse wprowadza do produkcji trzy misje, które powiązane są między innymi z Białym Sadem i Velen. Ukończenie wszystkich zajmuje około godziny.

Niemniej istotne są nowe mechanizmy rozgrywki, które zaimplementował autor projektu - niejaki Yudotbm. Wśród najciekawszych jest umiejętność teleportacji, umożliwiająca przedostanie się do wysoko położonych miejsc.

Ponadto po ukończeniu pomniejszych zadań z bazowej gry, postać z danej misji może pomóc Geraltowi - kiedy poziom życia Białego Wilka spadnie poniżej połowy, możemy wezwać towarzysza, który wesprze bohatera w walce.

Na tym nie koniec. W sytuacji, gdy wiedźmin zostanie powalony do nieprzytomności przez strażnika, bohater obudzi się w innym miejscu, pozbawiony ubrania i ogolony na łyso. Do tego Shades Hunter - przeciwnik, który nawiedza zabójcę potworów, kiedy w ekwipunku posiada przynajmniej dwa trofea.

Są również nowe obszary do zwiedzenia i zmiany w działaniu magicznych znaków. The Witcher Alterverse można pobrać za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie dostępna jest też instrukcja instalacji modyfikacji.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze