Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Vanishing of Ethan Carter otrzyma wersję pudełkową

Gra przygodowa polskiego The Astronauts.

Polska gra niezależna The Vanishing of Ethan Carter od studia The Astronauts trafi do sprzedaży na PC także w wersji pudełkowej, dzięki współpracy z firmą Nordic Games.

Premierę produkcji współtworzonej przez Adriana Chmielarza zaplanowano na III kwartał tego roku. Nie wiadomo jeszcze, czy edycja pudełkowa pojawi się również w Polsce, ale twórcy przygotowują zlokalizowane napisy dla dystrybucji cyfrowej.

„The Vanishing of Ethan Carter natychmiast przykuło naszą uwagę” - komentuje Reinhard Pollice z Nordic Games. „Współpraca z The Astronauts to wisienka na torcie.”

„Część graczy prosiła nas o wersję pudełkową i jestem szczęśliwy, że dzięki Nordic możemy zrealizować te życzenia” - dodaje Chmielarz.

W grze wcielimy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę porwania pewnego chłopca. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

The Astronauts zostało założone w 2012 roku przez Adriana Chmielarza i kilku innych byłych pracowników studia People Can Fly.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze