Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Sims 4 z opcją budowania basenów

Powrót znanej funkcji.

The Sims 4 w najnowszej aktualizacji otrzymało opcję budowania basenów, by nawet w jesiennej szarudze można cieszyć się wirtualnymi kąpielami.

Baseny były jedną z funkcji, które pominięto w pełnej wersji gry. Wywołało to niezadowolenie części graczy, pamiętających budowę własnych zbiorników wodnych w poprzednich odsłonach serii.

„Przyjrzeliśmy się wszystkim planom dla gry i wiedzieliśmy, że będziemy musieli coś poświęcić, co rozczaruje część fanów. Dla nas też nie było to łatwe, ale zrealizowanie naszej wizji The Sims 4 wymagało koncentracji” - wyjaśniali w lipcu twórcy.

Teraz otrzymujemy nowe narzędzie do tworzenia basenów, a budowa możliwa jest na dowolnym piętrze wirtualnego domu. Simy mogą utonąć, a później nawiedzać miejsce śmierci.

Zadbano także o szereg mniejszych dodatków, takich jak możliwość ozdobienia naszego basenu światłami i różnymi wzorami ścian i dna. Jest też szereg nowych ubrań kąpielowych - więcej szczegółów na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze