Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Sims 4 od dziś za darmo. Wieczorem możliwa zapowiedź The Sims 5

Poznamy przyszłość marki.

Dziś - 18 października - The Sims 4 przejdzie na model free-to-play. Prawdopodobnie stanie się to podczas wydarzenia Behind The Sims Summit, które zaplanowano na godzinę 19:00.

O przejściu tytułu na darmową dystrybucję dowiedzieliśmy się już 15 września. Zmiana dotyczy jednak tylko podstawowej wersji gry, dodatkowa zawartość wciąż będzie płatna. Tytuł pobierzemy za darmo zarówno na PC, jak i konsolach PS4, PS5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S.

Twórcy nie zdradzili, o której godzinie zmiana zostanie wprowadzona w życie. Najprawdopodobniej stanie się to w czasie dzisiejszego wydarzenia Behind The Sims Summit, podczas którego poznamy więcej szczegółów odnośnie przyszłości cyklu. Event rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie transmitowany na oficjalnych kanałach YouTube oraz Twitch.

Istnieje szansa, że podczas prezentacji otrzymamy także zapowiedź The Sims 5. Tak przynajmniej sugerował w zeszłym miesiącu Jeff Grubb - znany dziennikarz.

- Nadchodzi też The Sims 5. Niemal na pewno ogłoszą je w tym wydarzeniu w przyszłym tygodniu - mówił Grubb podczas transmisji z serii Game Mess Mornings. - Zapowiedź ma odbyć się wkrótce i najpewniej w przyszłym miesiącu, więc wszystko pasuje.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze