Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Sims 4 dostępne za darmo w ten weekend

Na 22. urodziny serii.

Electronic Arts informuje, że w ten weekend wszyscy zainteresowani mogą zagrać w The Sims 4 za darmo. Akcję przygotowano z okazji 22. urodzin popularnej serii.

Inicjatywa już trwa i zakończy się w najbliższy poniedziałek, 7 lutego. Obecnie podstawową wersję produkcji można także kupić na Steamie w cenie niższej aż o 88 procent, za 16,78 złotych.

„Stwórz niezwykłych Simów, dostosuj ich osobowości i wygląd, a potem przeżywaj z nimi w grze historie ich życia. Odkrywaj nowe powody do świętowania, podczas gdy Twoi Simowie będą zdobywać przyjaciół, zakochiwać się, rozwijać kariery i zakładać rodziny” - czytamy w opisie.

Cykl The Sims słynie oczywiście z niezliczonej liczby dodatków i te także kosztują obecnie mniej, od 30 do 50 procent. Jeśli zechcemy kupić na Steamie komplet DLC, wydamy skromne 2445,53 zł - uwzględniając trwające przeceny.

Pierwsza odsłona serii ukazała się dokładnie 4 lutego 2000 roku, więc doniesienia o 22. urodzinach nie są przesadzone. „Czwórka” debiutowała we wrześniu 2014 roku i jest nadal regularnie wspierana rozszerzeniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze