Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Penguin”: Colin Farrell ujawnia nowe szczegóły spin-offu „Batmana”

Premiera w HBO Max.

HBO Max przygotowuje serial „The Penguin”, będący spin-offem filmu „Batman” z 2022 roku. W główną rolę Pingwina ponownie wcieli się Colin Farrell, który zdradził kilka nowych szczegółów dotyczących produkcji. Poznaliśmy m.in. w jakich czasach zostanie osadzona.

- Akcja zaczyna się mniej więcej tydzień po zakończeniu „Batmana”. Tak więc Gotham wciąż jest częściowo pod wodą - powiedział aktor w rozmowie z ExtraTV. - Przeczytałem scenariusz pierwszego odcinka i otwiera go scena pokazująca moje chlapiące stopy w biurze Falcone'a - zdradził.

- Przeczytawszy tylko tyle, pomyślałem sobie „o Jezu!”. To wygląda wspaniale i jest świetnie napisane. Lauren LeFranc wykonała rewelacyjną robotę. Pisze cały serial i pełni funkcję głównej producentki, jest niezmordowana - dodał.

Fani pokochali scenę pościgu Pingwina przez Batmana

Farrell zyskał uznanie wśród widzów za rolę Pingwina w filmie „Batman”, którą zadebiutował w tym uniwersum. Tytuł odniósł sukces finansowy i zarobił ponad 770 mln dolarów, według oficjalnych danych Box Office Mojo. Kwestią czasu więc była decyzja o stworzeniu kontynuacji.

Artysta spodziewa się także, że „The Penguin” zostanie rozpisany na sześć lub osiem godzin seansu. Nie podano jeszcze daty jego premiery. Wiemy tylko, że HBO bardzo zależy na tym, aby rozpocząć realizację zdjęć na początku 2023 roku.

O autorze
Komentarze