Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outlast Trials zmierza do wczesnego dostępu. Znamy termin i wymagania sprzętowe

Horror w kooperacji.

Poznaliśmy datę premiery The Outlast Trials w fazie wczesnego dostępu. Ujawniono także wymagania sprzętowe nadchodzącego horroru.

Studio Red Barrels potwierdziło, że produkcja trafi do wczesnego dostępu 18 maja 2023 roku. Przy okazji opublikowano również krótki materiał pokazujący umiejętności aktorów głosowych oraz oficjalne zestawienie wymagań technicznych. Tytuł nie należy do najbardziej wymagających.

The Outlast Trials – wymagania minimalne (720p/30fps)

  • Procesor: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 1500X
  • Karta graficzna: GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon R7 360
  • RAM: 8GB
  • Miejsce na dysku: 30 GB (HDD lub SSD)

The Outlast Trials - wymagania rekomendowane (1080p/60fps)

  • Procesor: Intel Core i5-9600 lub AMD Ryzen 5 3600XT
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1660 lub AMD Radeon RX Vega 56
  • RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku: 30 GB (HDD lub SSD)

Nowa produkcja Red Barrels znacząca od biega od poprzednich odsłon cyklu. Zamiast klasycznego horroru dla jednego gracza otrzymamy rozgrywkę nastawioną na kooperację. Akcję osadzono w czasach zimnej wojny, a historia dotyczy eksperymentów nad kontrolą umysłu. W zabawie może uczestniczyć do czterech graczy, choć całą opowieść da się ukończyć także w pojedynkę.

Zgodnie z naturą serii Outlast, podstawą rozgrywki będzie ucieczka przed przeciwnikami. Korporacja Murkoff zapewni postaciom odpowiednie narzędzia, które posłużą do radzenia sobie z przeciwnościami losu” - czytamy w opisie gry na Steamie. Termin zakończenia fazy wczesnego dostępu pozostaje nieznany. Nie wiadomo również nic o wydaniu na konsole oraz polskiej wersji językowej.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze