Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Za garść palców

Likwidujemy groźnych maruderów, za których nagrodę wyznaczyła Reyes z Nabrzeża.

Opisywaną poniżej misję dodatkową The Outer Worlds rozpoczniesz w Nabrzeżu, rozmawiając z Posterunkową Reyes (1). Tę postać znajdziesz w budynku w południowo zachodniej części miasta (C na mapie Nabrzeża).

Zobacz: Mapa Nabrzeża

Zapytaj ją, czy nie potrzebuje pomocy z maruderami. Zaoferuje ci zadanie, które polega na wyeliminowaniu trzech bandziorów. Jako dowód wykonania zlecenia, musisz przynieść Reyes palce każdego z nich.

Udaj się do miejsc, w których przebywają złoczyńcy:

  • Bertie Cotton - tego złoczyńcę odnajdziesz na północ do miejsca lądowania twojego statku kosmicznego, w Obozie maruderów (I na mapie Szmaragdowej Doliny). Możesz wyeliminować go po cichu, ukrywając się i oddając strzał z dystansu.
  • Doktor Maybell - ta postać ukrywa się w jaskini na północ od Elektrowni geotermalnej, Kryjówce maruderów (J na mapie Szmaragdowej Doliny).
  • Guillaume Antrima - bandyta, na którego natkniesz się w Opuszczonej strefie przemysłowej (G na mapie Szmaragdowej Doliny), zlokalizowanej na północny wschód od Nabrzeża.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Gdy zdobędziesz wszystkie trzy palce ściganych maruderów, wróć do posterunkowej Reyes po nagrodę oraz PD. Twoja reputacja u Kosmoluba i Rady wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Broń z próżni

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Giń, robocie

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze