Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - towarzysze: gdzie znaleźć i jak dołączyć

Parvati, Max, Felix, Ellie, Sam, Nyoka.

The Outer Worlds - towarzysze: gdzie znaleźć i jak dołączyć Parvati, Max, Felix, Ellie, Sam, Nyoka.

W trakcie gry w The Outer Worlds spotkamy sześć postaci, które mogą zostać naszymi towarzyszami. Natkniemy się na nie w różnych etapach podróży.

Niektórych kompanów możemy dołączyć podczas pierwszej rozmowy, a niektórych dopiero gdy wykonamy dla nich zadanie. Co więcej, kilku towarzyszy poprosi nas o pomoc w rozwiązaniu ich problemów, gdy będą już członkami drużyny.

Zobacz też: The Outer Worlds - drużyna, towarzysze: walka i zarządzanie

  • Parvati - jest to pierwszy towarzysz, a właściwie towarzyszka, którą możemy dołączyć do naszej drużyny. Spotkamy ją w pierwszym regionie, Szmaragdowej Dolinie, podczas wykonywania pierwszej głównej misji: Obcy w obcym kraju.
  • Max - a w zasadzie pastor Maximillian DeSoto - którego możemy odwiedzić w świątyni w Nabrzeżu (G na mapie Nabrzeża). Po wykonaniu dla niego zadania: Podręcznik ilustrowany zaproponuje nam swoje usługi.
  • Felix - spotkamy go na Pionierze, stoi niedaleko naszego statku (F na mapie Pioniera). Podczas pierwszej rozmowy Felix nie wykaże chęci dołączenia do naszej drużyny, ale po jakimś czasie, gdy wykonasz kilka zadań na Pionierze, Felix będzie chętny, aby nam towarzyszyć podczas podroży po układzie Arkadii.
  • Ellie - podobnie jak Felixa, Ellie spotkamy na Pionierze. Ta postać czeka na nas z zadaniem w części medycznej statku (J na mapie Pioniera). Gdy wykonamy misję Najgorszy kontakt, wówczas Ellie dołączy do naszej załogi.
  • Sam - to robot, który znajduje się na naszym statku - Zawodny. Jest z nim związana misja - Maszyna czyszcząca - w trakcie której uruchomimy Sama i sprawimy, by mógł dołączyć do naszej drużyny.
  • Nyoka - ta postać znajduje się na Monarchu, w mieście Gwiezdna Zatoka, w budynku: The Yacht Club (Klub Jachtowy). Wykonując zadanie Pasja w pigułce, Nyoka dołączy do drużyny.

Poniżej przedstawiamy listę zadań związanych z towarzyszami:

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze