Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Rodzinna sprawa

Synuś mamusi.

The Outer Worlds - Rodzinna sprawa Synuś mamusi.

The Outer Worlds oferuje kilkadziesiąt różnorodnych misji pobocznych, a wiele z nich zostało zrealizowanych z humorem. Poniższej opisane zadanie zdecydowanie się do nich zalicza.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

Przy południowo wschodniej bramie miasta spotkasz zrozpaczoną Agnes Needham (1 na powyższym obrazie; K na mapie Gwiezdnej Zatoki), która nie wie, co dzieje się z jej synem. Zaoferuj jej pomoc w poszukiwaniach Tuckera.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Udaj się do Bursztynowych Wyżyn (G na mapie Dziczy Monarcha), siedziby Ikonoklastów. Syna Agnes odnajdziesz w budynku położonym w północno zachodniej części lokacji (2). Wejdź do środka i porozmawiaj z Tuckerem (3). Okaże się, że młodemu Needhamowi nic nie grozi i jest szczęśliwy z roli, jaką pełni we frakcji.

W związku konfliktem interesów matki i syna, musisz rozwiązać problem, który spadł na twoje barki. Masz kilka możliwości.

  • Przekonaj Tuckera, by wrócił do miasta za pomocą Perswazji.
  • Przekonaj Tuckera, by wrócił do miasta za pomocą Zastraszenia.
  • Możesz zabić Tuckera i zabrać z jego zwłok pierścień jako dowód, że syn Agnes nie żyje.
  • Porozumieć się z Tuckerem, który chce upozorować swoją śmierć. Zabierz jego pierścień jako dowód zgonu.

Niezależnie, jakie działania podejmiesz w sprawie Tuckera, wróć do Agnes. Porozmawiaj ze szczęśliwą matką, przy której siedzi jej potomek, lub wręcz jej pierścień jako dowód śmierci syna. W ten sposób ukończysz zadanie.

Następnie: The Outer Worlds - Stalowy szczur

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Tajemniczy ludzie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze