Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Przyziemna krucjata  (Ellie)

Polisa ubezpieczeniowa.

Opisywaną misję towarzysza możesz rozpocząć po przybyciu do Bizancjum. Ellie będzie chciała z tobą porozmawiać - zaczepi cię przed wyjściem ze statku. Ewentualnie, jeśli nie będzie na ciebie czekała, odszukaj ją na pokładzie Zawodnego i porozmawiaj z nią, gdy dotrzesz do miasta.

Zobacz: Mapa Bizancjum

Ellie zależy na tym, abyś wraz z nią odwiedził jej rodziców. W tym celu udaj się z towarzyszką do posiadłości Fenhillów (F na mapie Bizancjum). Porozmawiaj z jej rodzicami, którzy, jak się okazuje, spieniężyli jej polisę ubezpieczeniową. Po zakończeniu dialogu wyjdź z Ellie z domu Fenhillów i porozmawiaj z nią ponownie.

Ellie chce odzyskać pieniądze z jej ubezpieczenia. Udaj się do Biura ubezpieczeniowego (L na mapie Bizancjum), które - jak się okaże - jest skrzynką pocztową (1). Przeczytaj notatkę, następnie przenieś się na pokład Zawodnego, by udać się w podróż na Monarch, do Roztoki.

Wejdź do budynku Biura ubezpieczeniowego, który znajduje się naprzeciwko Zdrowych Towarów Suchych Duncana (E na mapie Roztoki). W środku porozmawiaj z agentką ubezpieczeniową, która nie będzie chciała ot tak zmienić polisę, aby wskazana osoba otrzymała pieniądze z tytułu ubezpieczenia.

Masz trzy możliwości, aby założyć dla Ellie fikcyjny rachunek beneficjenta polisy:

  • przekonać agentkę ubezpieczeniową za pomocą Zastraszenia,
  • wręczyć jej łapówkę,
  • zhakować terminal znajdujący się na piętrze budynku (ale najpierw musisz otworzyć drzwi do pomieszczenia wytrychem lub wykraść klucz, który ma przy sobie agentka).

Gdy uda ci się dokonać zmian w polisie, porozmawiaj z Ellie, by zakończyć zadanie.

Następnie: STRONA

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Pusty człowiek (Max)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze