Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Niedostrzeżone błędy

Zadanie frakcji: Monarchijska Grupa Gwiezdna (MGG).

The Outer Worlds - Niedostrzeżone błędy Zadanie frakcji: Monarchijska Grupa Gwiezdna (MGG).

Jest to drugie w kolejności zadanie w The Outer Worlds, które wykonasz dla frakcji Monarchijska Grupa Gwiezda. Odblokujesz dostęp do tej misji, po wykonaniu questu: W poszukiwaniu FPUL.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

Ponownie porozmawiaj z Sanjarem, który przebywa w siedzibie MGG (D na mapie Gwiezdnej Zatoki). Tym razem zależy mu, abyś znalazł dowody na obecność korporacji na Morachu.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

W tym celu udaj się do Catherin Malin, która znajduje się w Roztoce (K na Dziczy Monarcha). Kieruj się do budynku o nazwie Wysoka Stawka (1 na powyższym obrazku; B na Mapie Roztoki).

Od Cathelin dowiesz się dostawach zaopatrzenia. Udaj się do Wysadzonego mostu (L na mapie Dziczy Monarcha). Lokacja, notabene, znajduje się w dolinie, pod zrujnowanym mostem.

Odnajdziesz tam przewrócony sprzęt (2). Podejdź do niego i obejrzyj go, a następnie - idąc po śladach krwi - dotrzesz do włazu (3), położonego przy skałach, prowadzącego do przejścia do tunelu przemytników.

W środku uważaj na miny i wiązki laserowe. Zniszcz z oddali miny, także zasilanie wiązek (4) (urządzenia znajdują nad wiązkami, przy sklepieniu).

Na końcu jaskini, po lewej stronie, odnajdziesz Ocalałego (5). Porozmawiaj z nim. Korzystając z umiejętności Medycyny, sprawisz, że reputacja we frakcji PodŚwiatło wzrośnie.

Możesz wrócić do Catherin, by donieść jej o tym, co zaszło, ale nie jest to konieczne. Warto to jednak zrobić, jeśli zależy ci na lepszej reputacji.

Teraz udaj się do Laboratorium WZW (M na mapie Dziczy Monarcha). Wejdź na piętro budynku. W pokoju z wieloma komputerami odnajdziesz terminal. Skopiuj wyniki badań na zewnętrzny dysk, a potem wróć do Sanjra. Oddaj mu dane, by zakończyć misję.

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - W poszukiwaniu FPUL

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze