Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Nie kąsaj słońca (Parvati)

Pomagamy Parvati przygotować się do randki.

Opisywane zadanie towarzysza będzie dostępne po ukończeniu zadania: Pijąc szafirowe wino. Porozmawiaj z Parvati, a wtajemniczy się w zawiłości tej misji.

Towarzyszka chce zaskoczyć swoją wybrankę serca, Junlei, i zamierza ją zaprosić na randkę. W związku z tym musi się przygotować do spotkania. Twoja rola polega na pomocy w realizacji celu Pravati.

W pierwszej kolejności udaj na Pioniera. Od Gladys (C na mapie Pioniera) zakup produkty do kąpieli. Podczas dialogu wybierz jeden z trzech zapachów.

Następnie porozmawiaj z Parvati i wręcz jej mydło. Kolejnym etapem tego zadania będzie zakup ciastek i zapiekanki. W tym celu:

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

  • w Gwiezdnej Zatoce (A na mapie Dziczy Monarcha), w budynku Stellar Bay poproś Kucharza Raymonda (1) o przygotowanie zapiekanki w sosie pyłowym. Ta potrawa jest bardzo droga, ale dzięki Zastraszaniu możesz zbić cenę tego dania.
  • w Kaskadii (Y na mapie Dziczy Monarcha) zabierz z regału jednego z budynków ciastka kochanków (2).

Gdy zdobędziesz ciasteczka oraz zapiekankę, porozmawiaj z Parvati. Towarzyszka chciałby odpowiednio ubrać się na randkę. Strój zakupisz w Bizancjum, w budynku położonym przy Placu Dobrobytu (H na mapie Bizancjum).

Porozmawiaj z Celeste Jolicoeur (3) na temat specjalnego ubioru dla Parvati, który okaże się bardzo drogi. Możesz obniżyć cenę o połowę używając Perswazji lub Zastraszania na odpowiednim poziomie.

Gdy zakupisz strój, porozmawiaj z towarzyszką, a potem udaj się do swojego statku kosmicznego. Następnie przenieś się na Pioniera i ponownie porozmawiaj z Parvati. Po tej scenie nastąpi krótka przerwa, a po niej udaj się na najwyższe piętro Zawodnego, aby podejrzeć spotkanie kochanków. Zostaw parę na chwilę w spokoju i opuść statek. Wróć z powrotem, by po raz ostatni porozmawiać ze swoim kompanem i zakończyć zadanie.

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Przyziemna krucjata (Ellie)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze