Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Najgorszy kontakt (Ellie)

Zadanie towarzysza: wykonujemy zadanie dla Jessie, które umożliwi nam dołączenie nowego kompana.

The Outer Worlds - Najgorszy kontakt (Ellie) Zadanie towarzysza: wykonujemy zadanie dla Jessie, które umożliwi nam dołączenie nowego kompana.

Wykonując opisane poniżej zadanie, dołączysz w The Outer Worlds kolejnego toawarzysza do drużyny.

Zobacz: Mapa Pioniera

Misję rozpocznij od wysłuchania dialogu pomiędzy Ellie (1) a dr Mfuru (2) w stacji medycznej (J na mapie Pioniera) . Porozmawiaj z poddenerwowaną kobietą, która chce odwiedzić Jessie, kobietę, która leży w ambulatorium. Zaoferuj jej swoją pomoc.

Następnie przejdź przez drzwi (3) do środka. Na końcu sali zobaczysz wejście do strefy zastrzeżonej (4). Jeśli przekroczysz te drzwi, zostaniesz zaatakowany przez strażników.

Aby bezpiecznie przechadzać po strefie zastrzeżonej potrzebujesz:

  • zasłony holograficznej, którą odnajdziesz na swoim statku kosmicznym. Na stronie: The Outer Worlds - Podróż gdziekolwiek wskazujemy położenie tego przedmiotu;
  • kasety z identyfikatorem marines (5), która leży na stoliku przed wejście do strefy zastrzeżonej (4).

Zobacz też: The Outer Worlds - zasłona holograficzna: jak i kiedy korzystać, by dowiedziesz się, jak działa zasłona holograficzna.

Mając w posiadaniu kasetę z identyfikatorem oraz zasłonę holograficzną, przejdź do strefy zastrzeżonej. Twoim celem jest przedostanie się do pokoju Jessie i porozmawianie z nią. Postaraj się zrobić to jak najszybciej, aby nie wyczerpać wskaźnika mocy zasłony holograficznej przed wyjściem z tego sektora.

Skręć w prawo w korytarz, na końcu którego - po prawej stronie - zobaczysz:

  • za szybą Jessie (5);
  • interkom (6)
  • drzwi do pokoju Jessie (7)

Użyj interkomu (6), by porozmawiać z Jessie. Przekonaj ją, żeby cię wpuściła do środka. Okaże się, że rozmówczyni jest poszukiwaną złodziejką i ma dług u Rady.

Kolejnym twoim celem jest przekonanie Udoma Bedforda, żeby anulował zadłużenie Jessie. Udaj się do biura Bedforda (D na mapie Pioniera) i porozmawiaj z przedstawicielem Rady. Możesz anulować dług na dwa sposoby:

  • zapłacić łapówkę lub
  • przekonać Udoma, wykorzystując umiejętność Perswazji.

Wróć do Ellie, do której dołączyła Jessie. Porozmawiaj z nią. Zaproponuje ci wówczas swoje usługi jako kompan drużyny, a zadanie zakończy się.

Następnie: The Outer Worlds - Maszyna czyszcząca (Sam)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Pijąc szafirowe wino (Parvati)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze