Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Grobowa sprawa

Ściąganie należności.

The Outer Worlds - Grobowa sprawa Ściąganie należności.

Grobowa sprawa jest jednym z kilku zadań w The Outer Worlds, które można wykonać w Szmaragdowej Dolinie. Zleci je Silas (1), którego spotkasz przed wejściem do Nabrzeża (B na mapie Szmaragdowej Dolinie). Opowie ci o czterech osobach, które zwlekają z opłatami za groby.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Twoim zadaniem jest odwiedzenie każdej z czterech postaci i przeprowadzeniu rozmowy, której celem jest doprowadzenie do ściągnięcia zaległych płatności.

Trzy osoby (Martin Abernathy, Conrad Sadik, Phyllis Granger) spotkasz w Nabrzeżu. Czwartą - Ludwiga Millera - odnajdziesz za murami miejskimi

Zobacz: Mapa Nabrzeża

  • Martin Abernathy (E na mapie Nabrzeża) - spotkasz go w jego domu. Przyciśnij go, aby spłacił swój dług. Podczas rozmowy ta postać poprosi cię o wykonanie pewnego zadania - Długie jutro.
  • Conrad Sadik (F na mapie Nabrzeża) - odnajdziesz go w jego zakładzie fryzjerskim. Powie ci, że nie ma pieniędzy, aby wnieść opłatę. Wróć do Silasa, a ten powie ci co masz zrobić. Na zapleczu zakładu fryzjerskiego Conrada przeczytaj notatkę, a potem porozmawiaj z Sadikiem. W ten sposób otrzymasz do niego weksel.
  • Phyllis Granger (A na mapie Nabrzeża) - którą znajdziesz w fabyce konserw - bez problemu zapłaci za grób.
  • Ludwig Miller (F na mapie Szmaragdowej Doliny) - po krótkiej rozmowie Ludwik zapłaci haracz, a także zleci ci zadanie: Giń, robocie.

Gdy zdobędziesz wszystkie opłaty za groby, porozmawiaj z Silasem. Przekaż mu haracz. Zadanie zakończy się, a reputacja u Kosmoluba wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Kilka bratnich dusz

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze