Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Giń, robocie

Kilkuetapowe zadanie, które wykonujemy dla Ludwiga Millera.

The Outer Worlds - Giń, robocie Kilkuetapowe zadanie, które wykonujemy dla Ludwiga Millera.

Ludwig Miller to ciekawa postać w The Outer Worlds, która zleci ci tę misję poboczną. Spotkasz go za murami miejskimi Nabrzeża, w Lądowisku Nabrzeża (F na mapie Szmaragdowej Doliny).

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Ludwik nakaże ci zniszczyć robota (1), który znajduje się w Złomowisku Nabrzeża (H na mapie Szmaragdowej Doliny) - lokacji położonej za murami miasta, w północno-wschodniej części. Udaj się do tego miejsca.

Możesz rozwiązać pierwszy etap zadania na dwa sposoby:

  • Zniszczyć robota - spróbuj się zakraść do automaszyny i zniszczyć z dystansu.
  • Podejdź do automaszyny i wejdź z nią w interakcję - dzięki umiejętności Inżynierii lub przy pomocy Parvati (jeśli w drużynie) możesz naprawić robota i obejść się bez walki.

Gdy uda ci się pozbyć maszyny lub ją naprawić, wróć do Ludwiga. Opowie ci o twojej nagrodzie, broni, którą schował w Kantynie Kosmoluba w mieście (B na mapie Nabrzeża).

Zobacz: Mapa Nabrzeża

Udaj się do tego toalety umiejscowionej w budynku kantyny. Za sedesem (2) znajdziesz pakunek. Zabierz go i oddaj Ludwigowi. Następnie zleci ci zdobycie modułu logicznego, który znajduje się w Elektrowni geotermalnej.

Moduł logiczny znajduje się za zamkniętymi drzwiami (3), które znajdziesz za schodami (idąc głównym wejściem). Drzwi otworzysz korzystając z umiejętności otwierania zamków lub za pomocą karty magnetycznej szefa ochrony elektrowni geotermalnej.

Kartę magnetyczną znajdziesz przy zwłokach szefa ochrony (4). Ciało leży w biurze położonym nad pomieszczeniem, gdzie znajduje się pierwszy przełącznik, który musisz uruchomić w misji: Nadchodzi moc.

Po tym jak zdobędziesz moduł, wróć do zleceniodawcy. Misja zakończy się. Otrzymasz dużo PD i broń do walki wręcz, Porazidło, a także wzroście reputacja u Kosmoluba.

Następnie: The Outer Worlds - Za garść palców

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Długie jutro

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze