Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Cała Arkadia w jeden dzień

Zwiedzamy układ Arkadii.

Opisywane zadanie odblokujesz w Biurze Eksploracji (J na mapie Bizancjum).

Zobacz: Mapa Bizancjum

Porozmawiaj z Alonzo Vallejosem, który siedzi za biurkiem. Wprowadzi cię w szczegóły misji.

Twoje zadanie polega na odnalezieniu czterech sygnalizatorów, które poukrywane są na różnych planetach w układzie Arkadii.

  • Pierwszy sygnalizator (1) odnajdziesz na Placu Dobrobytu (H na mapie Bizancjum) - leży na trawie przed budynkiem Rococos Decor (2) .
  • Drugi sygnalizator (3) znajduje się na północ od Opuszczonej strefy przemysłowej (G na mapie Szmaragdowej Doliny). Sygnalizator leży przy kamieniu.
  • Trzeci sygnalizator (4) odnajdziesz na Scylli. Szukaj go za stacją (5) emitującą pole magnetyczne (6), która położona jest na zachodnim brzegu mapy. Aby go wyciągnąć ze śmiercionośnej strefy, zadbaj najpierw o pełny pasek życia, podejdź jak najbliżej pola i szybko przejdź przez nie i zabierz sygnalizator.
  • Ostatni, czwarty, sygnalizator (7) znajduje się na Monarchu, na zachód od Laboratorium WZW (M na mapie Dziczy Monarcha).

Gdy zbierzesz wszystkie sygnalizatory, wróć do Alonza, by zakończyć zadanie. W nagrodę otrzymasz Certyfikowany Kapelusz Odkrywcy. Reputacja we frakcji Rada wzrośnie.

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Kupidym doświadczalny

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze